بمنظور دستیابی کامل به امکانات سامانه، لطفا با استفاده از آدرس ایمیل و رمزعبورتان وارد سایت شوید.

سؤال و جواب‌های متداول

خیر، عضویت و ثبت‌نام در این سایت کاملا رایگان است.

بسیاری از سرویس‌های دریافت ایمیل از جمله Yahoo، Gmail، Hotmail و غیره و همچنین بسیاری از برنامه‌ها از جمله MS Outlook به دلیل توزیع بدون اجازه‌ی ایمیلهای تبلیغاتی از سوی وب‌سایت‌های نامعتبر، معیارهایی برای شناساییِ ایمیلهای غیرمجاز دارند که همیشه به درستی کار نمی‌کند. بنابر ابن ممکن است ایمیلی که از جانب این وب‌سایت به شما ارسال شده در فولدر Junk یا Spam سیستم ایمیل شما جای گرفته باشد. ابتدا این فولدرهای را چک کنید و برای این که مطمئن شوید ایمیلهای بعدی ما احیانا در این فولدرها قرار نمی‌گیرد، حتما آدرس ایمیل ما را که info@asansefaresh.‎com می‌باشد در فهرست تماسها یا در فهرست Whitelist برنامه‌ی ایمیل خود قرار دهید.

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، لطفا بدین‌ترتیب عمل کنید:

  1. روی دکمه «ورود به سایت» که در گوشه‌ی سمت چپ بالای صفحه دیده می‌شود کلیک کنید. سپس در کادری که باز می‌شود، روی عبارت «درخواست رمز عبور جدید» کلیک کنید.
  2. صفحه‌ای باز می‌شود که در آن یک کادر خالی می‌بینید. در این کادر نام کاربری خود یا آدرس ایمیلتان را وارد کنید و سپس روی عبارت «دریافت ایمیل رمز عبور جدید» کلیک کنید.
  3. یک پیام ایمیل به آدرس شما ارسال می‌شود که در آن یک لینک وجود دارد. پس از خواندن متن این ایمیل، روی لینک موجود کلیک کنید.
  4. بطور اتوماتیک وارد صفحه «بازیابی رمز عبور» در سایت می‌شوید. در اینجا روی دکمه «ورود» کلیک کنید.
  5. در صفحه بعد، نام کاربری و آدرس ایمیلتان را خواهید دید و این امکان به شما داده می‌شود که رمز عبور دلخواه خود را تعیین نمایید. کافیست واژه موردنظرتان را در یکبار در کادر «رمز عبور» و بار دیگر عینا آن را در کادر «تکرار رمز» وارد نموده و روی دکمه «ذخیره» کلیک کنید. از این پس می‌توانید از رمز عبوری که تعیین نموده‌اید برای ورود به سایت استفاده نمایید. اگر در روند فوق با مشکلی مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده‌ی فهرست انواع کالاها یا خدماتی که می‌توانید از طریق این سامانه سفارش دهید، لطفا روی لینک زیر کلیک کنید:

انواع کالاها و خدمات

لطفا توجه داشته باشید که بتدریج موضوعات جدید دیگری به این فهرست اضافه می‌شود، بنابراین توصیه می‌کنیم هرچندوقت یکبار به این فهرست سری بزنید.

مسلما خیر. شما در انتخاب فروشنده پس از دریافت قیمت از جانب آنها، و همچنین انجام یا عدم انجام خرید قطعی خود کاملا مختار هستید. فروشندگان و سرویس دهندگانی که از طریق این سامانه به درخواست‌ها پاسخ می‌دهند و اعلام قیمت می‌کنند، کاملا این درک را دارند که هر مشتری‌ای این حق را دارد که به فروشندگان متعدد مراجعه نماید و در نهایت، خود انتخاب نهایی‌اش را انجام دهد و یا حتی درصورت تمایل از سفارش و خرید خود صرف‌نظر نماید.

پس از این که سفارشتان را ثبت کردید، سفارش شما در صف بررسی توسط تیم پشتیبانی سایت قرار می‌گیرد تا تطابق یا مغایرت آن با شرایط خدمات این سامانه کنترل شود. پس از تایید، که در شرایط عادی معمولا چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد، بلافاصله به فروشندگان و سرویس‌دهندگان مرتبط با موضوع سفارشتان اعلام می‌شود. آنها بنا بر موجودی و شرایط خود، قیمتی را برای سفارش شما در سایت اعلام و ثبت می‌کنند که فورا به اطلاع شما می‌رسد. در ادامه، این امکان برای شما وجود خواهد داشت که به سفارشتان در این سامانه سری بزنید و از بین قیمت‌ها وشرایطی که توسط فروشندگان درج گردیده، بهترین را انتخاب نموده و با استفاده از جزئیات تماسی که از آن فروشنده قابل رؤیت می‌باشد، جهت خرید با وی تماس بگیرید.

فقط نام و شهر شما (مشتری) برای فروشندگان قابل رؤیت خواهد بود. پس از دریافت قیمت از جانب فروشندگان، اطلاعات تماس آنها دراختیار شما قرار می‌گیرد و این شما هستید که تصمیم می‌گیرید جهت خرید با کدام فروشنده تماس حاصل نمایید.

هر سفارشی که ثبت می‌شود، برای این که با نوع خدماتی که توسط این سامانه ارائه می‌شود مغایرتی نداشته باشد، ابتدا توسط تیم پشتیبانی مورد بررسی مختصری قرار می‌گیرد. پس از بررسی و تایید، بلافاصله به فروشندگان و سرویس‌دهندگان مرتبط اعلام می‌گردد. این روند در شرایط عادی بیش از چند دقیقه طول نمی‌کشد.

اگر مغایر با شرایط خدمات این سامانه نباشد، بله حتما می‌رسد. در هر صورت، وضعیت سفارشتان هم از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد و هم این که با وارد شدن به سایت و رفتن به قسمت «سفارش‌های من» برایتان قابل رؤیت می‌باشد.