بمنظور دستیابی کامل به امکانات سامانه، لطفا با استفاده از آدرس ایمیل و رمزعبورتان وارد سایت شوید.

قرعه‌کشی و اعطای هدیه

بمنظور قدردانی از کسانی که آسان‌سفارش را بعنوان اولین مرجع درج سفارش خود انتخاب کرده و خرید خود را از فروشندگانی که از طریق این سامانه به آنها معرفی می‌شود انجام می‌دهند، هر ماه جوایز بسیار ارزشمندی به قید قرعه اعطا می‌گردد.

  • کافیست پس از انجام خرید (از هر طریقی که صلاح می‌دانید مثل مراجعه‌ی حضوری به فروشنده و یا غیره) به صفحه‌ای از سامانه که قیمت آن فروشنده به شما اعلام شده بوده بازگردید و مشخصات فاکتور خرید خود را ثبت نمایید. بلافاصله نام شما در فهرست عزیزانی قرار خواهد گرفت که در پایان ماهِ جاری در قرعه‌کشی جوایز شرکت داده خواهند شد.
  • قرعه‌کشی بطور تصادفی بطور اتوماتیک توسط سامانه صورت می‌گیرد و به نحوی برنامه‌ریزی شده که به نسبت تعداد فاکتورهایی که هر کاربر وارد می‌کند شانس بیشتری در برنده شدن خواهد داشت.
  • درضمن قرعه‌کشی هر ماه از بین تمام اعضایی صورت می‌گیرد که در طی آن ماه، سفارش جدیدی را در سامانه درج کرده و پس از انجام خرید مشخصات فاکتوری را که از فروشنده دریافت کرده‌اند، ثبت نموده‌ باشند. حتی برندگان ماه یا ماه‌های قبل هم از این قاعده مستثنی نیستند و با حفظ این شرط هر ماه می‌توانند در قرعه‌کشی شرکت نمایند.